A Gyógyszerészi Hírlap májusi számában egyebek a mellett a Huszonöt év tanulságai című sorozatunk ötödik része olvasható A kamara, mint szakmai önkormányzat címmel. Megtalálják benne a A FoNo-k történetét bemutató sorozatunk befejező részét is, valamint fényképes beszámolót az egri Vándorgyűlés harmadik napjáról, amikor a fiataloké volt a főszerep.
A Huszonöt év tanulságai című sorozatunk ötödik része A kamara, mint szakmai önkormányzat címet viseli,amelyben dr. HankóZoltán többek között a következőket írja: „Az elmúlt évtizedek tapasztalata, hogy olyan feladatot érdemes vállalni, amely a közérdek érvényesítését és valódi igény kielégítését segíti, szolgálja a szakmai progressziót és növeli a gyógyszerészet társadalmi reputációját, támogatja a kamarai tagokat és a gyógyszertárakat, fejleszti a minőséget és segíti a közösség összetartozását”.
A Formulae Normales I-VII. történetét bemutató, dr. Fodor András által jegyzett sorozatunk negyedik, befejező részét is megtalálják a májusi számban. Ebben a FoNo III-mal kapcsolatban például a következő olvasható: „Mind a Formulae Normales III. kiadása, mind pedig az ehhez kiadott Additamentum is az elsietettség látszatát kelti. Mentségül szolgál erre, hogy az államosítások után, egészségügyünk új körülményei új követelményeket teremtettek, amelyek természetesen erős hatást gyakoroltak a Formulae Normales szerkesztőbizottságának a döntéseire” - írja Rádóczy Gyula A Magyarországon hivatalos gyógyszer normatívumok című 1981-ben megjelent dolgozatában.Megjelent benne néhány olyan vényelőírat is, amely korábban mint gyógyszer specialitás volt forgalomban : Suppositorium haemorrhoidale analgeticum = Nohaesa, - de ez az államosított gyógyszeriparral nem okozott konfliktust”.
Fényképes beszámolót találnak továbbá az egri Vándorgyűlés harmadik napjáról, ahol a fiataloké volt a főszerep. A kihelyezett „Táltosképzőn” döntés született, hogy a soron következő alkalomra problématérkép és egy cselekvési programterv készül.